Osada dallas

hovorí sa, že najkrajší pohľad na svet je z konského chrbta. Niekto s tým súhlasí, iný zasa nie, ale myslím, že každý z Vás sa stotožňuje s názorom, že kôň je nádherné a inteligentné zviera.

Obrázok športový klub Obrázok športový klub

Aj nám očaroval svet koní a zvierat a začali sme s ich chovom. Naša spoločnosť Osada DALLAS, spol. s r.o. chová kone, hovädzí dobytok, ponúka ustajnenie, jazdu na koni a ubytovanie – rekreácie. Pri spoločnosti od roku 2007 pracuje aj Športový klub KĽAK, ktorý je momentálne zameraný na rozvoj skokového jazdenia ( parkúr ) a drezúry. Určite je všetkým jasné, že každý šport, či už ho niekto robí rekreačne alebo profesionálne, stojí nemalé finančné prostriedky. Preto sa na Vás obraciame so žiadosťou o poskytnutie Vašich 2-% z daní, ktoré nám môžu pomôcť pri rozvoji tohto krásneho športu. Aj vďaka Vašej podpore sme v roku 2012 získali nemalé ocenenia v tomto športe, z ktorých pre nás najhodnotnejšie sú prvé miesto v Drezúrnej lige SSO v kategórií mladých jazdcov a veľa dobrých umiestnení v drezúrnych súťažiach s koňmi Sára a Cortez, ktorý úspešne absolvoval aj svoje prvé štarty v parkúre a získal popredné umiestnenia. Jazdkyne jazdiace za náš klub sa stali Majsterkou a Vicemajsterkou SR vo vytrvalosti v kategórií juniorov a v Lige SSO získali prvé a tretie miesto.

Za Vaše porozumenie a podporu ďakujeme

Darujte 2% z daní - Informácie
Obrázok športový klub Športový klub Kľak bol založený v roku 2007. Jazdkyňa Katarína Kozovská so svojími dvomi koňmi Viharom.
A Pelczynom. Obrázok športový klub
Obrázok športový klub Najväčšími úspechmi boli 1. miesto v parkúre stupňa Z v roku 2008 v Motešiciach.
2. miesto na Majstrovstvách Stredoslovenskej oblasti juniorov – družstvá v roku 2008. Obrázok športový klub
Obrázok športový klub 1. miesto v Turčianskom pohári juniorov v roku 2009, a veľa iných umiestnení s koníkom Pelczyn.
Viharovým najväčším úspechom bolo 5. miesto v parkúre stupňa Z. Obrázok športový klub
Obrázok športový klub V roku 2010 začala svoju športovú kariéru mladá kobylka Sára.
A začali sme sa venovať aj ďalšej jazdeckej disciplíne, a to drezúre. Obrázok športový klub
Darujte 2% z daní - Informácie